MISJE BIZNESOWO-TURYSTYCZNE
Czym są misje biznesowo-turystyczne?

W ostatnich latach jest to najlepszy sposób na reklamę własnego biznesu. Wyjazd zagraniczny wiąże się z samymi korzyściami dla Twojej firmy. Targi branżowe, spotkania z przedsiębiorcami podobnych branż, poznanie nowych trendów, jak magnes przyciągają biznesmenów z całego świata. A dodatkowo możesz zwiedzić z nami miasto, które organizuje misje. Gotowy na przygodę?

Misje biznesowo-turystyczne to rewolucyjny sposób, aby trafić do potencjalnych partnerów biznesowych a przy okazji odpocząć. Ta inwestycja, może być przełomowa w Twoim biznesie i być źródłem dochodów na wiele lat.

Orientalne duże zyski
Decydując się na misje zagraniczne masz szansę dotrzeć do najbardziej prestiżowych kontrahentów oraz grupy klientów. To światowi ludzie, dla których unikalność oraz szlachetność Twojego produktu jest najważniejsza.
Wspinaj się wysoko
Misje biznesowo-turystyczne nie są popularne w Polsce. Bądź pierwszym, który zdecyduje się na taki rozwój swojego biznesu. Nikt z Twojej konkurencji w okolicy nie będzie posiadał takiego doświadczenia, kontaktów oraz nowej grupy klientów.
Złap oddech
Dzięki tak nowoczesnej formule masz szansę zarówno wziąć udział w targach, spotkaniach B2B, jak i odpocząć poprzez zwiedzanie miasta, poznanie kultury, posmakowanie kuchni z całego świata! Biznes to także zwiedzanie świata!
Znajdź sprzymierzeńców
Misje biznesowo-turystyczne to idealne miejsce na znalezienie kontrahentów oraz partnerów biznesowych. To dzięki nim Twoja firma może w pełni zacząć się rozwijać na rynkach zagranicznych. W taki sposób możesz zbudować solidną markę.
Zaufaj najlepszym
Nasza firma specjalizuje się w organizacji misji biznesowo-turystycznych oraz internacjonalizacji. Nasze doświadczenie, liczne kontakty w Ambasadach i Izbach Gospodarczych pomogą osiągnąć Tobie sukces.
Poznaj swoją konkurencję
Dzięki znajomości potencjału konkurencji będziesz wiedział na jakim etapie znajduje się Twoja firma. Zapoznając się z nowymi trendami w Twojej branży będziesz o krok od swojej miejscowej konkurencji. Pamiętaj rozwój jest istotny, aby osiągnąć sukces.

W ramach organizowanych misji biznesowo-turystycznych zapewniamy:

 

Zaplanowanie pobytu dostosowanego do Twoich potrzeb

Organizacja transportu (lotniczy, lądowy)

Rezerwacja noclegu z wyżywieniem

Organizacja indywidualnych spotkań z przedsiębiorcami podobnych branż

Organizacja spotkań z przedstawicielami instytucji, inwestorami, kontrahentami

Uczestnictwo w targach branżowych

Uczestnictwo w konferencjach

Tłumaczenia ustne i pisemne

Zaplanowanie i organizacja miejsc do zwiedzenia

Zadzwoń lub napisz do Nas i opowiedz o swojej firmie.

Chętnie przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skip to content