MISJE GOSPODARCZE
Czym są misje gospodarcze?

W ostatnich latach jest to najlepszy sposób na reklamę własnego biznesu. Wyjazd zagraniczny wiąże się z samymi korzyściami dla Twojej firmy. Targi branżowe, spotkania z przedsiębiorcami podobnych branż, poznanie nowych trendów, jak magnes przyciągają biznesmenów z całego świata.

A Ty również skorzystaj z tego!

Misje gospodarcze to idealny sposób, aby trafić do potencjalnych partnerów biznesowych. Dzięki niemu możesz w kilka dnia nawiązać kontakty handlowo-gospodarcze z kontrahentami. Ta inwestycja, może być przełomowa w Twoim biznesie i być źródłem dochodów na wiele lat.

Orientalne duże zyski
Decydując się na misje zagraniczne masz szansę dotrzeć do najbardziej prestiżowych kontrahentów oraz grupy klientów. To światowi ludzie, dla których unikalność oraz szlachetność Twojego produktu jest najważniejsza.
Wspinaj się wysoko
Misje gospodarcze nie są popularne w Polsce. Bądź pierwszym, który zdecyduje się na taki rozwój swojego biznesu. Nikt z Twojej konkurencji w okolicy nie będzie posiadał takiego doświadczenia, kontaktów oraz nowej grupy klientów.
Ryzyko pod kontrolą
Pamiętaj misje gospodarcze są etapem, gdzie możesz sprawdzić popyt swojego produktu za granicą bez ryzyka porażki. W ten sposób możesz znaleźć swoją grupę docelową oraz określić czy są zainteresowani Twoim produktem.
Znajdź sprzymierzeńców
Misje gospodarcze to idealne miejsce na znalezienie kontrahentów oraz partnerów biznesowych. To dzięki nim Twoja firma może w pełni zacząć się rozwijać na rynkach zagranicznych. W taki sposób możesz zbudować solidną markę.
Zaufaj najlepszym
Nasza firma specjalizuje się w organizacji misji gospodarczych oraz internacjonalizacji. Nasze doświadczenie, liczne kontakty w Ambasadach i Izbach Gospodarczych pomogą osiągnąć Tobie sukces.
Poznaj swoją konkurencję
Dzięki znajomości potencjału konkurencji będziesz wiedział na jakim etapie znajduje się Twoja firma. Zapoznając się z nowymi trendami w Twojej branży będziesz o krok od swojej miejscowej konkurencji. Pamiętaj rozwój jest istotny, aby osiągnąć sukces.

W ramach organizowanych misji gospodarczych zapewniamy:

 

Zaplanowanie pobytu dostosowanego do Twoich potrzeb

Organizacja transportu (lotniczy, lądowy)

Rezerwacja noclegu z wyżywieniem

Organizacja indywidualnych spotkań z przedsiębiorcami podobnych branż

Organizacja spotkań z przedstawicielami instytucji, inwestorami, kontrahentami

Uczestnictwo w targach branżowych

Uczestnictwo w konferencjach

Tłumaczenia ustne i pisemne

Obsługa prawna

Zadzwoń lub napisz do Nas i opowiedz o swojej firmie.

Chętnie przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skip to content