Misja gospodarcza Dubaj, Abu Dhabi, Fujairah 14.05 – 28.05.2021

Misja gospodarcza do Dubaju owocowała wieloma spotkaniami B2B z przedstawicielami firm, instytucjami w celu nawiązania współpracy.

W Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Dubaju Beata Drewienkowska oraz Łukasz Kozak mieli przyjemność zaprezentować oferty firm z Polski, które chcą wejść na rynek międzynarodowy, m. in. As-Babuni LedBerg FunFloor DynaSim. Rozmowy dotyczyły nawiązania współpracy przy organizacji misji gospodarczych oraz wymiany handlowej.

As-Babuni to polski producent makaronu, którego receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

FunFloor to producent najbardziej prestiżowych zestawów interaktywnej podłogi na polskim rynku.

LEDBERG to jeden z wiodących producentów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce.

Właściciele firmy DYNASIM połączyli swoją wiedzę z zakresu elektroniki, oprogramowania oraz mechaniki tworząc PROTOTYPY PLATFORMY RUCHU.

Dubaj słynie z nowoczesności, luksusu i zawrotnego tempa rozwoju. Najwyższy budynek na świecie, największe centrum handlowe Dubai Mall. Dubaj to także luksusowe hotele. To tylko część atrakcji, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc w Dubaju.

Dubaj to też safari, pokaz fontann na sztucznym jeziorze, przejażdżka wodną taksówką po zatoce The Creek, podziwianie drapaczy chmur i w końcu zachwycanie się panoramą miasta z najwyższego wieżowca – Burdż Khalifa.

Dubaj to miasto, gdzie nie można się nudzić. Zadziwia nas na każdym kroku swoją otwartością, wielokulturowością i nowoczesnością połączoną z tradycją. Dubaj to wspaniałe miasto, aby rozwijać swój biznes.

Skip to content