TARGI BRANŻOWE
Czym są targi branżowe?

Zaprezentowanie własnego przedsiębiorstwa na targach branżowych to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych. Targi, to nic innego jak kreator rynku. Tutaj są prezentowane nowości i innowacyjne rozwiązania.

Poszerzaj sieć kontaktów
Targi umożliwiają zbudowanie i powiększenie sieci kontaktów. Dzięki nim możesz znaleźć potencjalnych parterów biznesowych, którzy interesują się podobnymi.
Ulepsz swoją ofertę
Wiedza na temat konkurencji, aktualnych cen, warunków zakupu, systemu dystrybucji, innowacyjnych rozwiązań, nowinek i trendów pozwala na ulepszenie własnej oferty.
Face to face
Spotkania face to face z klientami sprzyjają rozpoznawaniu potrzeb, otrzymaniu feedbacku – jak oceniany jest Twój produkt/usługa i jakich zmian oczekują potencjalni klienci.
Wyróżnij się
Targi branżowe pozwalają na zweryfikowanie i obiektywną ocenę Twojego produktu lub usług na tle konkurencji. To zaś ukazuje pełny obraz Twojej pozycji na rynku.
Umocnij swoją markę
Targi to świetna okazja do promowania swojej marki. Poprzez prezentację masz możliwość pokazania produktów, a nawet całego cyklu produkcji. To Twoja szansa by zaistnieć na rynku międzynarodowym.
Analizuj i działaj
Targi pokazują Ci jak działają inne firmy. Dzięki temu możesz ulepszyć działanie swojej firmy poprzez ustalania kierunku, wymiaru i struktury rozwoju przedsiębiorstwa.

W ramach organizacji targów oferujemy:

 

Wynajem powierzchni targowej

Opracowanie programu targów

Organizacja i prowadzenie recepcji

Wsparcie przy aranżacji stoiska

Nagłośnienie i wizualizacja

Tłumaczenia symultaniczne

Dokumentacja wydarzenia

Opracowanie raportu

Kolportaż materiałów targowych

Organizacja spotkań B2B

Reklama w mediach

Zaplecze logistyczne

Zakwaterowanie uczestników

Zadzwoń lub napisz do Nas i opowiedz o swojej firmie.

Chętnie przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skip to content